top of page

AÇILDI!

Hepimiz işe yeni başlayan arkadaşlarımıza, doğum günü olan yakınlarımıza veya etkilemek istediğimiz insanlara; çiçek, çikolata, hediyelik eşyalar gibi ya asla kullanılmayan ya da bir instagram hikayesi kadar kısa sürede unutulan hediyeler gönderiyoruz. Artık biraz daha "Gerçek Olmak" zamanı gelmedi mi?

11 Mart'tan itibaren; istediğiniz kişiye, ihtiyaç sahibi bir çocuğun elinden çıkan ve %100'ü onun ihtiyaçlarına harcanacak bir resim hediye edebileceksiniz. Hediyeyi alan kişi, güzel bir not ve çerçevelenmiş bir şekilde resmine ulaşacak ve siz de her iki tarafa "Gerçek" bir hediye vermiş olacaksınız.

Duvarında veya masasında, hiç görmediği bir çocuğun hayallerinden daha anlamlı ne olabilir ki?

Nasıl Destek Olabilirim?

Kar elde etmeyen bir proje olan "Gitmesek de Görsek"e iki farklı şekilde destek olabilirsiniz;

 

- Aylık Destekçi: https://www.patreon.com/gitmesekdegorsek üzerinden kredi kartı/Banka kartınız ile aylık destekçimiz olabilirsiniz. (Bu destek sizden her ay alınacaktır.)

- Resim Al/Hediye Et: https://www.patreon.com/gitmesekdegorsek üzerinden Kredi Kartı/Banka Kartınız ile istediğiniz bir resim için ödeme yapıp, destekte bulunabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra hemen altta bulunan alana gerekli bilgileri doldurunuz ve resminiz hemen yola çıksın! (Bu destek sizden sadece bir kere alınacaktır.)

Desteğiniz için teşekkürler! Resminizi size ulaştırabilmemiz için son bir kaç bilgi kaldı;

Desteğiniz için teşekkürler! Resminiz en kısa sürede kargoya verilip, size bilgisi verilecektir!

Yalındüz İlköğretim Okulu Online Sergisi

Online Sergi
bottom of page