top of page

5. Gitmesek de Görsek 

İhtiyaç Listesi

Yunus Emre Modern Evler Eski Kurban Pazarına kurulan İskenderun Çadır Kentte kurulan Oyun Çadırında gönüllü olarak çalışan Zühre hocamızdan aldığımız ihtiyaçları; tek tek internette, farklı alışveriş sitelerinde araştırdık. Ve düşük maliyetle, maksimum kaliteyi yakalayabileceğimiz ürünleri belirledik.

Mont, bot, bere ve atkı için birçok toptancı yerinde ziyaret edilmiştir. Fiyat-kalite olarak en iyisi olan "Eminönü Toptan"ın ürünleri tercih edilmiştir. Aşağıda bulunan linklerden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

ÖNEMLİ NOT: Kıyafet alışverişlerinde adres kısmına; "Gitmesek de Görsek" yazmayı unutmayınız. Sonrasında herhangi bir ayakkabı numarası, beden seçebilirsiniz ve İstanbul'da her hangi bir adresi "Alıcı Ödemeli" olarak doldurabilirsiniz. Son kontroller tarafımızca yapıldıktan sonra yardımlar toplu olarak gönderilecektir.

Aşağıdaki linklere tıklayarak ürünleri alıp, doğrudan okula gönderebilirsiniz.

!SATIN ALIM YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ!

- Yardımı satın aldıktan sonra faturasını/dekontunu yine @gitmesekdegorsek hesabından, toptancıyla teyitleşebilmemiz için lütfen bize gönderin.

- Birebir aynı ürünü daha ucuza farklı bir yerde bulamanız durumunda; o yerden satın alıp, dekontunu bizlere gönderip, yardımları da okula gönderebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden alma zorunluluğu tabii ki yoktur.

İHTİYAÇ LİSTESİ

Yardım Paketi - 1: 140 TL + %8 KDV

(ADRES KISMINA "GİTMESEK DE GÖRSEK" YAZMAYI UNUTMAYINIZ.)

 

https://www.eminonutoptan.com/kiz-cocuk-5-9-yas-mont-26-35-numara-bot-2li-set (Herhangi bir ayakkabı numarası ve yaş grubu seçebilirsiniz.) 

Yardım Paketi - 2: 325 TL + %8 KDV

(ADRES KISMINA "GİTMESEK DE GÖRSEK" YAZMAYI UNUTMAYINIZ.)

https://www.eminonutoptan.com/5-18-yas-kiz-cocuk-esofman-takimi (Herhangi bir yaş grubu seçebilirsiniz.) 

bottom of page