top of page

6. Gitmesek de Görsek 

İhtiyaç Listesi

Türkiye’nin deprem bölgesindeki 7-12 yaş arası çocuklar, yaşadıkları büyük felaketin hem doğrudan etkileri hem de ailelerinin yaşadığı iş kaybı gibi dolaylı etkilerle başa çıkmaya çalışıyor. Bu zorlu süreci daha da ağırlaştıran bir diğer faktör ise, bu çocukların özel eğitim öğrencileri olması. Bakımları ve eğitim ihtiyaçları, diğer çocuklara göre daha karmaşık ve özveri gerektiren bir düzeyde. Bu hassas durumdaki çocuklara destek olmak için siz de katkıda bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın, yapacağınız her yardım, bir çocuğun hayatında büyük bir fark yaratabilir.

6. Gitmesek de Görsek projemizde sizlerin desteğiyle çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

  İhtiyaçlar için bir çok toptancı yerinde ziyaret edilmiştir. Fiyat-kalite olarak en iyisi olan "Eminönü Toptan"ın ürünleri tercih edilmiştir. Aşağıda bulunan linklerden 3D Secure ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. 

!SATIN ALIM YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ!

  1. Herhangi bir yaş grubu, ayakkabı numarası, beden seçebilirsiniz.

  2. Sonrasında Adres Başlığı ve Adres kısmına; "Gitmesek de Görsek" yazarak, Gaziantep/Nizip adresine "Alıcı Ödemeli - 0 TL" olarak doldurabilirsiniz. (Hocalarımızdan gelen listeye göre yardımlar tamamlanıp, son kontroller tarafımızca yapıldıktan sonra yardımlar toplu olarak gönderilecektir.)

  3. Yardımı satın aldıktan sonra gelen "Onay" ekranının ekran görüntüsünü @gitmesekdegorsek Instagram hesabından, firmayla teyitleşebilmemiz için lütfen bize gönderin. Örnek ekran görüntüsü;

Ekran Resmi 2024-05-30 10.58.16.png

İHTİYAÇ LİSTESİ

Yardım Paketi - 1: 190 TL + %10 KDV

(ADRES BAŞLIĞI VE ADRES KISMINA SADECE "GİTMESEK DE GÖRSEK" YAZMAYI UNUTMAYINIZ.)

https://www.eminonutoptan.com/5-18-yas-kiz-cocuk-esofman-takimi (Herhangi bir ayakkabı numarası ve yaş grubu seçebilirsiniz.)

Yardım Paketi - 2: 420 TL + %10 KDV

(ADRES BAŞLIĞI VE ADRES KISMINA SADECE "GİTMESEK DE GÖRSEK" YAZMAYI UNUTMAYINIZ.)

https://www.eminonutoptan.com/erkek-cocuk-tisort-pantolon-spor-ayakkabi-3lu-set (Herhangi bir ayakkabı numarası ve yaş grubu seçebilirsiniz.)

Yardım Paketi - 3: 680 TL + %10 KDV

(ADRES BAŞLIĞI VE ADRES KISMINA SADECE "GİTMESEK DE GÖRSEK" YAZMAYI UNUTMAYINIZ.)

https://www.eminonutoptan.com/kiz-cocuk-mont-bot-atki-bere-eldiven-esofman-takimi-4lu-set1 (Herhangi bir ayakkabı numarası ve yaş grubu seçebilirsiniz.)

bottom of page